Назва медичного центру Клініка «Кафедра Сучасної Медицини» повністю відображає концепцію закладу. Основу команди складають фахівці вищого класу, наші консультанти – професори та доктори медичних наук, провідні наукові співробітники, котрі проводять науково-дослідну роботу та сприяють розвитку галузі в Україні.

Ми надаємо медичні послуги за напрямами:

  • Оториноларингологія, аудіологія, фоніатрія;
  • Спортивна медицина, вертебрологія;
  • Кардіологія;
  • Неврологія;
  • Сімейна медицина;
  • Ультразвукова діагностика;
  • Лабораторні аналізи.

Медичний центр оснащенний передовим комп’ютерним супроводом та впроваджена електронна база данних зі зручною картою пацієнта.

Кабінети медичного центру обладанні сучасним медичним обладнанням, для прикладу:

— Кабінет оториноларинголога оснащений ендоскопічною цифровою FULL HD відеокамерою; гнучким відеофіброриноларінгоскопом; комплектом жорстких ендоскопів різного куту огляду і діаметрів, що дозволяє здійснити якісний огляд усіх лор-органів пацієнтів. Також в кабінеті оториноларинголога ведуться фізіотерапевтичні процедури, наприклад ультрафонофорез.

В роботі ми застосовуємо свою систему автоклавування інструментарію та пакування його в індивідуальну упаковку, що надійно зберігає стерильність.

Провідна медична лабораторія “МедЛаб” є нашим офіційним партнером та дає нам можливість виконувати весь спектр лабораторних досліджень в Україні.

З дотриманням усіх вимог, з використанням спеціальної камери в медичному центрі встановлений комп’ютеризований комплекс реоенцефалографії «RHEOTEST» (РЕГ) та електроенцефалографічний комплекс «BRAINTEST-16», що дає нам змогу вивчати біопотенціали головного мозку та дозволяє проаналізувати його фізіологічні зрілість і стан, наявність осередкових уражень, загальмозкових розладів і їхній характер, а також функціональний стан мозкового кровобігу.

З дотриманням всіх вимог у спеціальній шумозаглушеній камері виконується аудіометрія для визначення порушень слухової функції.

Кабінет кардіолога та УЗД оснащений сучасною системою Ультразвукової Діагностики MyLab Gamma (Датчик AC2541; Датчик AL2243; Датчик SP 2730) та кардіографом компанії ЮКАРД 100.

Ми піклуємося про якість медичних препаратів, які ми застосовуємо для лікування. Тому вибрали для партнерства велику мережу аптек «Аптека гормональних препаратів» з бездоганною репутацією.

Новим партнером «Кафедри сучасної медицини» стала німецька компанія Medi – світовий лідер з розробки та виробнитства медичного компресійного трикотажу та протезно-ортопедичних виробів.

Німецька якість та високі міжнародні стандарти інноваційних ортопедичних виробів компанії Medi (ортези, бандажі, корсети, панчохи) дають нам можливість якомога швидше почати лікування пацієнів та робити це найпродуктивнішими методами не гаючи часу.

Задля задоволення потреб людей з вадами слуху, Клініка «Кафедра сучасної медицини» стала партнером компанії Кінд Інтерслух. Відтепер ми можемо провести діагностику (за записом) та вибрати найкращі слухові апарати компанії Audifon або Medel.

Нашим партнером є німецька компанія Imedservice Gmbh, яка надає послуги в сфері медичного туризму в кращих клініках Німеччини.

Партнерство з медичними центрами Берліна дає можливість нашим пацієнтам отримати сучасне лікування, діагностику та курс реабілітації за передовими методами лікування.

Особливістю медичного центру ТОВ Клініка «Кафедра сучасної медицини» є те, що тут проводиться комплексне обстеження та лікування пацієнтів з порушеннями слухової та голосової функції. Наші фахівці надають кваліфіковану допомогу пацієнтам з сенсоневральною приглухуватістю (СНП) різного генезу.

Для усунення проблем слухових і голосових порушень застосовується метод комплексного лікування, при якому враховуються результати основних та додаткових обстежень, що забезпечує індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Представлена методика лікування спрямована на покращення або нормалізацію порушень, що були виявлені у пацієнта в процесі комплексного обстеження.

Такий підхід дозволяє отримати позитивну динаміку лікування в більшості випадків — досягти повного відновлення слухової функції або її значного покращення, зниження інтенсивності шуму у вухах, покращення розбірливості мови, тощо. СНП — складна проблема в усьому світі, далеко не завжди вдається досягти результату.

В деяких випадках вдається лише призупинити прогресування втрати слуху. Однак ми впевнені, що будь-які успіхи на цьому складному шляху з відновлення слуху мають велику цінність. Варто зазначити, що у світовій практиці сенсоневральні порушення слуху здебільшого не лікують, а лише пропонують слухопротезування, враховуючи складність проблеми.

 

Одним з вагомих напрямів діяльності фоніатричної групи медичного центру є діагностика та лікування функціональних порушень голосу (ФПГ) та так званих «співочих» вузлики.

Вузлики голосових складок

Ангіофіброма правої голосовї складки

Функціональна афонія

Нашими спеціалістами використовуються методи, що дозволять діагностувати розлади голосоутворення на ранніх стадіях та комплексно їх лікувати. Проблема ФПГ – одна з найважливіших у сучасній фоніатрії. Розповсюдженість таких розладів голосоутворення досить висока в Україні, особливо серед певного переліку голосомовних професій. Наприклад, відсоток вчителів загальноосвітніх шкіл, що мають захворювання ФПГ сягає 60-70%, за даними різних авторів. Для того щоб уникнути розвитку ускладнень, тяжкого перебігу хвороби і в результаті – професійної непридатності – дуже важливо звернутися вчасно до кваліфікованих спеціалістів, правильно визначити діагноз та призначити відповідне лікування.

Новим партнером «Кафедри сучасної медицини» стала німецька компанія Medi – світовий лідер з розробки та виробнитства медичного компресійного трикотажу та протезно-ортопедичних виробів. Німецька якість та високі міжнародні стандарти інноваційних ортопедичних виробів компанії Medi (ортези, бандажі, корсети, панчохи) дають нам можливість якомога швидше почати лікування пацієнів та робити це найпродуктивнішими методами не гаючи часу.
Задля задоволення потреб людей з вадами слуху, Клініка «Кафедра сучасної медицини» стала партнером компанії Кінд Інтерслух. Відтепер ми можемо провести діагностику (за записом) та вибрати найкращі слухові апарати компанії Audifon або Medel.
Ми піклуємося про якість медичних препаратів, які ми застосовуємо для лікування. Тому вибрали для партнерства велику мережу аптек «Аптека гормональних препаратів» з бездоганною репутацією
Провідна медична лабораторія “МедЛаб” є нашим офіційним партнером та дає нам можливість виконувати весь спектр лабораторних досліджень в Україні.
Нашим партнером є німецька компанія Imedservice Gmbh, яка надає послуги в сфері медичного туризму в кращих клініках Німеччини. Партнерство з медичними центрами Берліна дає можливість нашим пацієнтам отримати сучасне лікування, діагностику та курс реабілітації за передовими методами лікування.