Назва медичного центру Клініка «Кафедра Сучасної Медицини» повністю відображує концепцію закладу. Основу команди складають Професора та Доктора медичних наук, провідні наукові співробітники, котрі проводять науково-практичні конференції та сприяють розвитку галузі в Україні.

Ми надаємо медичні послуги за напрямами:

  • Оториноларингологія;
  • Спортивна медицина;
  • Кардіологія;
  • Неврологія;
  • Сімейна медицина;
  • Ультразвукова діагностика;
  • Лабораторні аналізи.

Медичний центр оснащенний передовим копютерним супроводженням та впроваджена єлектронна база данних зі зручною картою пацієнта.

Кабінети медичного центру обладанні сучасним медичним обладнанням, для прикладу:

— Кабінет оториноларинголога оснащений ендоскопічною цифровою FULL HD відеокамерою NSE; портативным  гнучким видеоларінгоскопом; комплектами сінускоп (2,7 мм;30°) та Ендоскопи ( 70°, Ø 6 мм х 185 мм; 90°, Ø 8 мм х 180 мм; 30°, Ø 2,7 мм х 175 мм; 90°, Ø 4 мм х 175 мм) всі автоклавуємі; ларінгоскопом (2,7мм* 0°) , а також відсмоктувач медичний «БІОМЕД» електричний 7А-23В.   Також в наявності ультрафонофорез УЗТ-13.01 Ф-R та Апарат ультразвукової низькочастотний оториноларингологічний «ТОНЗІЛЛОР-ММ».

В роботі ми застосовуємо свою систему  автоклавування інструментарію та пакування його в індивідуальну упаковку, що зберігає стерильність.

Провідна медична лабораторія “МедЛаб” є нашим офіційним партнером та дає нам можливість виконувати весь спектр лабораторних досліджень в Україні.

— Окремий спеціальний кабінет встановлений компютерний комплекс електроенцефалографії «RHEOTEST» (РЕГ)  та електроенцефалографічний комплекс«BRAINTEST-16», що дає нам змогу вивчати біопотенціали головного мозку та дозволяє проаналізувати його фізіологічні зрілість і стан, наявність осередкових уражень, загальмозкових розладів і їхній характер.

— Кімната аудіометрії, оснащена Аудіометром АС-40 «Interacoustics».

-Кабінет кардіолога та УЗД оснащений сучасною системою Ультразвукової Діагностики MyLab Gamma (Датчик AC2541; Датчик AL2243; Датчик SP 2730) та кардіографом компанії ЮКАРД 100.

Варто відзначи, що наш медичний центр, ТОВ Клініка “Кафедра сучасної медицини” співпрацює з великою мережею аптек «Аптека гормональних препаратів» і використовує тількі якісні та ліцензовані медичні препарати.

Особливістю медичного центру ТОВ Клініка «Кафедра сучасної медицини» є те, що тут проводиться комплексне обстеження та лікування пацієнтів з порушеннями слуху, сенсоневральною приглухуватістю (СНП) різного генезу, та порушеннями голосової функції.

Для усунення проблем слухових і голосових порушень застосовується метод комплексного лікування, при якому враховуються результати основних та додаткових обстежень, що забезпечує індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Представлена методика лікування спрямована на покращення або нормалізацію порушень, що були виявлені у пацієнта в процесі комплексного обстеження.

Описаний вище підхід дозволяє отримати позитивну динаміку лікування в більшості випадків. В деяких випадках наші фахівці змогли досягнути повного відновлення слухової функції або її значного покращення.

В частині випадків результатами були зниження інтенсивності шуму у вухах або покращення розбірливості мови.

В деяких випадках вдається лише призупинити прогресування втрати слуху. Однак ми впевнені, що будь-які успіхи на цьому складному шляху з відновлення слуху мають велику цінність. Варто зазначити, що у світовій практиці сенсоневральні порушення слуху здебільшого не лікують, а лише пропонують слухопротезування, враховуючи складність проблеми.

 

Основним напрямком наукових досліджень фоніатричної групи медичного центру є проблеми функціональних порушень голосу (ФПГ) та так звані «співочі» вузлики.

Нашими спеціалістами розроблені методи, що дозволять діагностувати розлади голосоутворення на ранніх стадіях та комплексно їх лікувати. Проблема ФПГ – одна з найважливіших у сучасній фоніатрії. Розповсюдженість розладів голосоутворення досить висока в Україні, особливо серед певного переліку голосомовних професій. Наприклад, відсоток вчителів загальноосвітніх шкіл, що мають захворювання ФПГ сягає 60-70%, за даними різних авторів. Для того щоб уникнути розвитку ускладнень, тяжкого перебігу хвороби і в результаті – професійної непридатності – дуже важливо звернутися вчасно до кваліфікованих спеціалістів, правильно визначити діагноз та призначити відповідне лікування.